© 2017 Jorisco
Start Datum: 16 Juni 2017 10:00 | Eind Datum: 23 Juni 2017 16:00

Let op! Indien 5 minuten vóór het sluiten van een kavel nog een bod wordt uitgebracht op dit kavel, wordt de veiling voor deze kavel met 5 minuten verlengd.

Let op! Uw inloggegevens zijn uw facturatiegegevens, na toewijzing zijn deze onwijzigbaar.

Let op! Einde veiling vanaf 16:00, kavels worden chronologisch afgesloten, naast de kavelinfo ziet U de juiste sluittijd.

Kijkdag: uitsluitend op woensdag 21 juni 2017 van 09.00 tot 11.00, Roombaardstraat 39b te 9810 Nazareth

Betaling:
betalingsopdracht uiterlijk zaterdag 24 juni 2017 op rekeningnr. BE15 0014 1615 4530 (BIC GEBABEBB) met vermelding van klantnummer.

Ophaling: uitsluitend op zaterdag 01 juli 2017 van 09.00 tot 12.00, Roombaardstraat 39b te 9810 Nazareth

3013-001. Linnenkast
Linnenkast
Linnenkast decoratief geschilderd L=106 H=156 D=48cm met 3 legplanken in hoogte verstelbaar
3013-002. Kast
Opbergkasten
Antieke grenen kast geboend B=105 H=176 D=50 cm met 3 legplanken - niet demonteerbaar
3013-003. Vitrinekast
Vitrinekasten
Grenen vitrinekast geboend uit 2 delen L=178 H=220 D=48/65 nieuwe kast perfecte staat
3013-004. Buffetkast
Buffetkast
Oude grenen buffetkast geboend - 2 delen L=130 H=194 D=53 cm
3013-005. Nachtkastje
nachtkasten
oud nachtkastje olm B=35 D=41 H=80 cm
3013-006. Nachtkastje
nachtkasten
oud nachtkastje olm B=40 D=40 H=88 cm
3013-007. Vitrinekast
Vitrinekasten
Nieuwe vitrinekast grenen geschilderd - 2 delen L=200 H=217 D=50 cm perfecte staat
3013-008. Boekenkast
Boekenkast
Oude boekenkast vergrijsd L=114 H=125 D=53 cm 2 legplanken
3013-009. Vitrinekast
Vitrinekasten
Nieuwe vitrinekast grenen geboend - 2 delen L=120 H=215 D=52 cm perfecte staat
3013-010. Schrijftafel
Bureau - schrijftafels - lessenaars
Nieuwe schrijftafel grenen geschilderd met opzet L=109 H=110 D=65 cm - 2 delen perfecte staat
3013-011. Pianobankje
Stoelen en zetels
Oud pianobankje L=58 D=35 H=50 cm
3013-012. Vitrinekast
Vitrinekasten
Oud grenen vitrinekastje 2 deuren - 4 laden - naturel gerestaureerd
3013-013. Keukenkast
Opbergkasten
Nieuwe keukenkast grenen geboend L=110 H=190 D=56 cm perfecte staat
3013-014. Vitrinekast
Vitrinekasten
Nieuwe vitrinekast grenen geboend 1 deur / 3 laden - niet demontabel - perfecte staat
3013-015. Buffetkast
Buffetkast
Oude grenen buffetkast geboend met 2 legplanken en open ruimte- niet demontabel
3013-016. Kast
Opbergkasten
Nieuwe kast grenen - 2 delen - 4 deuren - 2 laden L=120 H=215 D=52 cm geboend perfecte staat
3013-017. Wandmeubeltje
wandmeubelen
Wandmeubeltje in oud grenen - L=155 H=82 D=35 cm
3013-018. Notaristafeltje
Salontafels - bijzettafels
Notaristafeltje L=120 B=72 H=76 cm
3013-019. Dressoir
Dressoirkasten
Nieuwe dressoir grenen geboend L=200H=88 D=50 cm perfecte staat
3013-021. Bureau
Antiek bureel in mahony chippendale stijl - 1 hendeltje ontbreekt/gebruikssporen
3013-022. Kloostertafel
Kloostertafels
Antieke eiken kloostertafel L=196 H=76 B=85 cm
3013-023. Bijzettafeltje
bijzettafel
Antiek bijzettafeltje met glas en kanneerwerk L=51 B=51 h=60 cm
3013-024. Keukentafel
tafels
Eiken keukentafel met 2 stoelen gezandstraald en vergrijsd - met schuifplankje L=70 B=65 H=75 cm
3013-025. Tafel en stoelen
tafels
oud tafeltje + 2 stoelen L=80 B=67 H=75 cm
3013-026. Tafel
tafels
Grenen tafel gemaakt van oud hout L=168 B=80 H=78 cm
3013-027. Bank
Banken
Oude grenen bank met klapdeksel - decoratief geschilderd L=187 B=50 H=89 cm
3013-028. Bureau
Nieuw grenen kinderbureau geboend met opzetstuk - demontabel - L=116 H=115 D=60 cm - perfecte staat
3013-029. Tafel
tafels
Nieuwe tafel grenen L=167 B=100 H=78 cm
3013-030. Dressoir
Dressoirkasten
Nieuwe dressoir grenen geboend L=222 H=95 D=53 cm perfecte staat
3013-031. Bureau
Nieuwe bureel grenen/eik double face - demontabel L=180 H=80 B=120 cm
3013-032. Muurtafel
Muurtafels
Muurtafel grenen geschilderd L=168 H=78 B=36 cm
3013-033. Pallettafel
tafels
Oude pallettafel met ijzer L=150 B=90 H=32 cm
3013-034. Tafel
tafels
Antiek tafeltje met marmeren blad diameter 63 cm en 2 stoelen
3013-035. Bureau
Nieuw bureau grenen geboend demontabel L=140 B=76 H=88 cm perfecte staat
3013-036. Commode
Commodekast
Antieke commode eik gerestaureerd
3013-037. Tv kast
TV-meubilair
Nieuwe grenen tv kast met eiken blad L=110 H=81 D=50 cm perfecte staat
3013-038. Tafel
tafels
Eiken tafel vierkant zwarte olie L=145 B=145 H=78 cm niet demontabel
3013-039. Bureau
Grenen bureau onbewerkt L=145 H=76 D=60 cm
3013-040. Schrijftafel
Antiek schrijftafeltje eik gezandstraald en vergrijsd L81 H=77 B=50 cm
3013-041. Kast
Opbergkasten
Oud kastje geschilderd L=91 H=100 D=30 cm
3013-042. Bijzettafeltje
bijzettafel
Oud bijzettafeltje grenen vergrijsd L=98 H=78 D=64 cm
3013-044. Glaskast
Opbergkasten
Antiek grenen glaskast met spiegel - gerestaureerd - niet demontabel - onbehandeld L=128 H=192 D=45 cm inhoud niet inbegrepen
3013-045. Stoelen
Stoelen en zetels
5 vintage stoelen met skai
3013-046. Commode
Commodekast
Antieke commode eik gerestaureerd L=150 H=134 D=61 cm
3013-047. Buffetkast
Buffetkast
Antieke buffetkast met marmer eiken L=140 H=210 D=45 cm
3013-048. Commode
Commodekast
Antiek eiken commode gerestaureerd L=122 H=109 D=54 cm
3013-020. Tafel
tafels
Eiken ambachtelijke tafel onbehandeld L=270 H=78 B=85 cm perfecte staat nieuw
3013-050. Spiegel
Spiegels
Antieke spiegel H=138 B=76 cm/bewerkt
3013-051. Lessenaar
oude lessenaar gerestaureerd L=69 B=51 H=79 cm met klapdeksel
3013-053. Bed
Bedden
Antiek bed olm twijfelaar gerestaureerd L=220 B=130 cm demontabel
3013-054. Commode
Commodekast
Oude commode grenen geboend L=100 H=78 D=53 cm
3013-055. Kleerkast
Kleerkast
Nieuwe kleerkast grenen demontabel L=160 H=208 D=60 cm
3013-058. Paravent
Decoratie
paravent
3013-049. Bank
Banken
Antieke bank grenen geschilderd met klapdeksel L=185 H=92 D=50 cm
3013-059. Pianostoel
Stoelen en zetels
Antieke pianostoel
3013-060. Zetel
Stoelen en zetels
Art deco zetel
3013-061. Spiegel
Spiegels
Antieke spiegel eik B=92 H=158 cm
3013-063. Lessenaar
Lessenaar geboend grenen met klapdeksel L=108 H=122 D=38 cm
3013-064. Bed
Bedden
Kinderbed geschilderd L=124 B=64 cm demontabel
3013-056. Spiegelkast
Opbergkasten
Antieke spiegelkast mahony geschilderd demontabel L=150 H=250 D=60 cm
3013-065. Salontafel
Salontafels - bijzettafels
Salontafel oude teak L=173 B=89 H=42 cm niet demontabel
3013-066. Bed
Bedden
Oud bed gerestaureerd met lattenbodem demontabel L=205 B=130 cm H=139
3013-057. Bruidskast
Opbergkasten
Antieke bruidskast eiken L=125 H=228 D= 51 getapt te demonteren door tappen los te mmaken
3013-067. Lavabokast
Badkamermeubelen - wastafels - toebehoren
Oude lavabokast lindenhout gerestaureerd L=104 D=48 H=212 cm
3013-068. Kleerkast
Kleerkast
Antieke kleerkast eik gerestaureerd demontabel L=165 H=225 D=55 cm met 3 legplanken
3013-069. Kleerkast
Kleerkast
Antieke kleerkast olm gerestaureerd demontabel met legplanken en roede B=150 H=250 D=59 cm
3013-070. Dressoir
Dressoirkasten
Antiek eiken dressoir gerestaureerd L=212 H=124 D=56 cm geboend
3013-062. Buffetkast
Buffetkast
Antiek buffet in notelaar Louis XV B=150 H=258 D=62 cm bestaande uit 2 delen
3013-071. Kleerkast
Kleerkast
Antieke kleerkast decoratief geschilderd kast is getapt maar kan worden gedemonteerd B=165 H=234 D=75 cm/binnenkant niet afgewerkt
3013-072. Kleerkast
Kleerkast
Antieke kleerkast olm gerestaureerd demontabel B=150 H=220 D=65 cm
3013-073. Kleerkast
Kleerkast
Antieke kleerkast eik H=230 D=60 B=130 cm legplanken + roede
3013-074. Vitrinekast
Vitrinekasten
Nieuwe buffet-vitrinekast grenen geboend L=233 H=220 D=55 cm bestaande uit 2 delen perfecte staat
3013-075. Boekenkast
Boekenkast
Nieuwe boekenkast grenen demontabel L=225 H=210 D=36 cm legplanken verlegbaar perfecte staat
3013-076. Lessenaar
oude lessenaar met klapdeksel L=100 D=78 H=133
3013-077. Commode
Commodekast
Antieke pitchpine commode gerestaureerd L=110 H=102 D=48 cm
3013-078. Kast
Opbergkasten
Nieuwe grenen kast geschilderd B=111 H=168 D=45 cm perfecte staat
3013-079. Vitrinekast
Vitrinekasten
Vitrinekast eiken met schuifdeuren L=210 H=220 D=55 cm bestaande uit 2 delen mouluren staan een beetje open licht beschadigd
3013-080. Kast
Opbergkasten
Antieke deux corps eik B=145 H=253 D=62 cm bestaande uit 2 delen gerestaureerd
3013-052. Bureau
Antiek eiken bureau demontabel L=150 H=77 D=91 cm
3013-081. Kleerkast
Kleerkast
Antieke kleerkast pitch pine gerestaureerd wortelhout geloogd demontabel B=180 H=240 D=65 cm
3013-082. Kleerkast
Kleerkast
Antieke kleerkast olm gerestaureerd demontabel B=160 H=225 D=65 cm
3013-084. Buffetkast
Buffetkast
Antieke buffetkast decoratief geschilderd bestaande uit 2 delen B=106 H=235 D=45 cm
3013-085. Kleerkast
Kleerkast
Antieke kleerkast gerestaureerd in pitch pine geloogd B=160 H=235 D=57 cm demontabel
3013-086. Kleerkast
Kleerkast
Oude kleerkast eik met spiegel B=155 H=215 D=55 cm demontabel
3013-087. Tuintafel
Tuintafels
Tuintafel in gietijzer met houten blad L=188 B=62 H=65 cm
3013-088. Buffetkast
Buffetkast
Oude buffetkast geschilderd bestaande uit 2 delen L=131 H=184 D=56 cm gerestaureerd
3013-089. Kleerkast
Kleerkast
Antieke kleerkast pitch pine geloogd en gerestaureerd B=185 H=242 D=68 cm demontabel
3013-090. Bed
Bedden
Antiek bed kerselaar gerestaureerd B=122 L=205 cm
3013-091. Spinnewiel
Decoratie
Spinnewiel
3013-092. Tafel
tafels
Antieke zweedse klaptafel L=158 B=113 H=78 cm
3013-093. Bed
Bedden
Oud kinderbed grenen gerestaureerd L=208 B= 93cm met lattenbodem
3013-043. Bureau
Antiek eiken bureau met snijwerk L=146 H=78 D=72 cm
3013-094. Tafel
tafels
Eiken tafel niet bewerkt L=210 B=90 H=79 cm/onafgewerkt blad
3013-095. Bed
Bedden
Antiek bed pitch pine geloogd en gerestaureerd B=130 L=232
3013-096. Tafel
tafels
Eiken tafel L=250 B=90 H=78 cm nieuw
3013-097. Kleerkast
Kleerkast
Antieke kleerkast lindenhout gerestaureerd B=175 H=225 D=70 demontabel met tappen
3013-098. Lessenaar
oud lessenaartje met klapdeksel L=72 D=52 H=90 cm
3013-099. Bijzetkastje
Bijzetkasten
oud bijzetkastje gerestaureerd B=70 H=89 D=35cm
3013-100. Tabaksnijwerktuig
Decoratie
oude tabaksnijwerktuig op tafeltje
3013-101. Kast
Opbergkasten
oude bergkast gerestaureerd B=89 D=52 H=156cm
3013-102. Boekenkast
Boekenkast
Nieuw grenen open boekenkast demontabel L=260 H=220 D=50 cm perfecte staat
3013-103. Buffetkast
Buffetkast
Antieke buffetkast pitch pine geloogd gerestaureerd B=124 H=210 D=54 cm bestaande uit 2 delen
3013-104. Hangrekje
Halrekken
oud hangrekje L=63 D=30 H=45 cm
3013-105. Schilderij
Decoratie
schilderij Pelikan 80X50
3013-106. Vitrinekast
Vitrinekasten
Oude vitrinekast eik zonder ruiten B=102 H=161 D=45
3013-107. Kleerkast
Kleerkast
oude grenen kleerkast met schuifdeuren gerestaureerd B=165 H=197 D=60 cm demontabel
3013-108. Bijzetkastje
Bijzetkasten
bijzetkastje B=48 D=39 H=68 cm
3013-109. Linnenkast
Linnenkast
Oude linnenkast gerestaureerd B=110 H=170 D=55 cm 3 legplanken
3013-111. Boekenkast
Boekenkast
Antieke boekenkast B=140 H=230 D=55 cm niet demontabel
3013-112. Kleerkast
Kleerkast
Antieke kleerkast pitch pine met spiegels demontabel gerestaureerd B= 175 H=240 D=65 cm
3013-113. Tafel
tafels
Nieuw eiken tafel uit oude eik L=250 B=90 H=78 cm vergrijsd
3013-114. Bureau
Antiek eiken bureau l=153 B=73 H=75
3013-115. Kleerkast
Kleerkast
Antieke kleerkast olm gerestaureerd B=145 H=220 D=68 cm demontabel
3013-116. Commode
Commodekast
Oude commode grenen B=97 D=45 H=175 gerestaureerd
3013-117. Vlasrepel
Decoratie
Antieke vlasrepel
3013-118. Bijzetkastje
Bijzetkasten
bijzetkastje B=45 D=54 H=90 cm
3013-120. Vitrinekast
Vitrinekasten
oud teaken vitrinekastje
3013-121. Stoelen
Stoelen en zetels
vintage stoelen geverfd
3013-122. Tafelonderstel
tafelbladen / tafelpoten
eiken tafelonderstel L=151 B=72,5 H=75
3013-123. Rolluikkast
Opbergkasten
eiken rolluikkast/1 geheel en niet demontabel L=171 H=200 D=56,5 rolluiken werken perfect
3013-124. Kast
Opbergkasten
eiken brocante opbergkastje L=110 H=100 D=48
3013-125. Bureau
bureeltje met lade/klein vlakje op blad
3013-126. Spiegel
Spiegels
Eiken spiegel
3013-127. Tafelbladen
tafelbladen / tafelpoten
lot tafelbladen 9 grenen/2eiken
3013-128. Tafelpoten
tafelbladen / tafelpoten
lot tafelpoten
3013-129. Tafelblad
tafelbladen / tafelpoten
grenen rond tafelblad/geboend/uittrekbaar
3013-110. Nachtkastjes
nachtkasten
2 nachtkastjes eik met marmer B=40 D=40 H=84 cm
3013-130. Lampadairevoet
Decoratie
decoratieve lampadairevoet in oud hout/werkende staat
3013-119. Weegschaal
Decoratie
oude weegschaal in gietijzer