© 2018 Jorisco
Start Datum: 11 Mei 2018 10:00 | Eind Datum: 18 Mei 2018 16:00

Let op! Indien 5 minuten vóór het sluiten van een kavel nog een bod wordt uitgebracht op dit kavel, wordt de veiling voor deze kavel met 5 minuten verlengd.

Let op! Uw inloggegevens zijn uw facturatiegegevens, na toewijzing zijn deze onwijzigbaar.

Let op! Einde veiling vanaf 16:00, kavels worden chronologisch afgesloten, naast de kavelinfo ziet U de juiste sluittijd.

Kijkdag: uitsluitend op maandag 14 mei 2018 van 16.00 tot 17.00, Havinkbeekstraat 20 bus TN01 te 9130 Verrebroek

Betaling:
betalingsopdracht uiterlijk zaterdag 19 mei 2018 op rekeningnr. BE15 0014 1615 4530 (BIC GEBABEBB) met vermelding van klantnummer.

Ophaling: uitsluitend op vrijdag 25 mei 2018 van 09.00 tot 10.00, Havinkbeekstraat 20 bus TN01 te 9130 Verrebroek

3440-134. vloeistofcontainers
Vloeistofcontainers
3 div vloeistofcontainers wo vv draadstalen omkadering
3440-135. putdeksels
Diversen
partij diverse metalen putdeksels (afgifte volgens aanwijzing)
3440-136. stutmuur
Diversen
In de breedte verstelbare metalen stutmuur van plm 4 lpm lengte en plm 2,3 lpm hoogte compl met metalen bak inh div tussenstukken en enige div metalen tussenplaten (afgifte volgens aanwijzing)
3440-133. pvc koppelstukken
Diversen
partij diverse pvc buizen en koppelstukken wo van plm 5 lpm compl met metalen rek (afgifte volgens aanwijzing)
3440-138. snelbouwstenen
Steenrestanten
9 paletten inh partij snelbouwstenen wo aangesproken en beschadigd
3440-139. Diversen
Diversen
de inhoud van deze container zijnde grote partij diversen wo stalen kabel, elektrische bijzetverwarming, mengsel voor cement, multifunctioneel EP-vet, draadstangen, pvc mortelkuipen, div beugels in div diameters, bevestigingsmateriaal wo fabr. HILTI, BERNER, WAVIN, werflampen, gronddoek, plm 18 lpm metalen opbergrek, schoppen, breekijzer, meetstok, touw, hijsbanden, rieken, sneeuwschop, div verkeersborden, enz. (afgifte bij start ophaalmoment)
3440-132. zeecontainer
Zeecontainer
metalen zee/ optrekcontainer van plm 6,1 x 2,4 x 2,75 lpm compl met inhoud wo div pvc mortelkuipen en grote partij diverse pvc koppelstukken en partij houten balken wo van plm 5 lpm. ( Koper dient zeecontainer vakkundig met kraan af te halen, opgelet greppel! )
3440-137. bekistingsplaten
Bekisting en toebehoren
8 paletten metalen bekistingsplaten vv houten inleg compl met metalen bak inh enig toebehoren en bok inh enige stantsoenen (afgifte volgens aanwijzing)