© 2017 Jorisco
Start Datum: 10 November 2017 10:00 | Eind Datum: 17 November 2017 15:00

Let op! Indien 5 minuten vóór het sluiten van een kavel nog een bod wordt uitgebracht op dit kavel, wordt de veiling voor deze kavel met 5 minuten verlengd.

Let op! Uw inloggegevens zijn uw facturatiegegevens, na toewijzing zijn deze onwijzigbaar.

Let op! Einde veiling vanaf 15:00, kavels worden chronologisch afgesloten, naast de kavelinfo ziet U de juiste sluittijd.

Kijkdag: uitsluitend op afspraak via info@jorisco.be, Camping BAALSE HEI, Roodhuisstraat 10 te 2300 Turnhout, perceel 199

Betaling:
betalingsopdracht uiterlijk zaterdag 18 november 2017 op rekeningnr. BE15 0014 1615 4530 (BIC GEBABEBB) met vermelding van klantnummer.

Ophaling: uitsluitend op vrijdag 24 november 2017 op afspraak na betaling, Camping BAALSE HEI, Roodhuisstraat 10 te 2300 Turnhout, perceel 199

3236-001. stacaravan
Stacaravan
stacaravan get HALLMARK LEISURE HOMES van plm 8,70 x 3,07 lpm ingedeeld in 2 slaapkamers wo 1 1-persoons en 1 2-persoonskamer, badkamer met douche en toilet en kleine lavabo, wandkeuken en leefruimte inhoudende tafel op metalen onderstel geb vv houten bovenblad van plm 1,10 x 0,70 lpm compleet met 4 dito stoelen op metalen onderstel geb vv houten zit en rug, oude beschadigde gaskachel, houten beschadigd bijzettafeltje, koelkast fabr TECNOLUX, 4 pits opzetgasvuur fabr PARKER, dampkap fabr ZANKER, decoratieve kader voorstellende EENDJES! op het buitenterrein bevindt zich bromfiets fabr SACHS type SPEEDJET RS NIET vv sleutels of papieren, bevuilde pvc tuinset, houten picnictafel, bevuilde BBQ, bevuilde hondenkar voor fiets (caravan gelegen op camping de BAALSE HEI, Roodhuisstraat 10 te TURNHOUT, perceel 199) Onder voorbehoud van gunning.